Mbretëresha Elizabetë feston ditëlindjen e 93-të, kështu e urojnë Harry dhe Meghan - Bota Sot
Mbretëresha Elizabetë feston ditëlindjen e 93-të, kështu e urojnë Harry dhe Meghan

Mediale Vip

Mbretëresha Elizabetë feston ditëlindjen e 93-të, kështu e urojnë Harry dhe Meghan

Më: 21 prill 2019 Në ora: 11:24
Mbretëresha Elizabetë

Meghan dhe Harry e kanë uruar Mbretëreshën me rastin e ditëlindjes së 93-të.

Duka dhe Dukesha e Sussexit i kanë uruar më të mirat Mbretëreshës për ditëlindjen e 93-të, shkruan DailyMail.

Këtë vit, ditëlindja e Mbretëreshvs përputhet me festën e Pashkëve, dita më e rëndësishme në kalendarin e krishterë.

Image

Harry dhe Meghan ishin në mesin e atyre që i dëshiruan më të mirat asaj, “Urime ditëlindjen madhështia juaj, zonjë, gjyshe. Ju urojmë një ditë të mrekullueshme! Harry dhe Meghan”, shkruhet në urimin e tyre.

Elizabeta II,  zakonisht feston Pashkët në Kështjellën Windsor duke iu bashkuar anëtarëve të familjes së saj në një shërbim në Chapel të Shën Gjergjit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...