Vishet ngushtë dhe pozon para pasqyrës, kaq joshëse duket Morena - Bota Sot
Vishet ngushtë dhe pozon para pasqyrës, kaq joshëse duket Morena

Mediale Vip

Vishet ngushtë dhe pozon para pasqyrës, kaq joshëse duket Morena

Më: 21 prill 2019 Në ora: 11:32
Morena Taraku

Morena Taraku nuk i kursen aspak fotografitë provokuese.

Morena Taraku së fundi ka publikuar një imazh, në të cilin shfaqet para pasqyrës.

Ajo këtë herë ishte veshur në xhinse dhe një bluzë, veshje kjo që ia theksonte format perfekte trupore.

Image

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Dashni” në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, ndërsa tani ka paralajmëruar një këngë të re.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...