Reperi i njohur e quan 50 Cent “kancer të shoqërisë” - Bota Sot
Reperi i njohur e quan 50 Cent “kancer të shoqërisë”

Mediale Vip

Reperi i njohur e quan 50 Cent “kancer të shoqërisë”

Më: 21 prill 2019 Në ora: 12:01
50 Cent

Po vazhdon konflikti mes 50 Cent dhe Ja Rule.

Pak ditë pasi 50 Cent postoi diçka për Ja Rule, ky i fundit sërish ka shkruar disa fjalë për reperin.

Përmes një postimi në Instagram reperi Ja Rule e quan 50 Cent “parazit” dhe “kancer të shoqërisë”.

“Kjo është arsyeja përse unë dhe 50 Cent kurrë nuk do të bashkë-ekzistojmë. Ai është parazit dhe kancer për kulturën dhe popullin tonë”, ka shkruar ndër të tjera në atë postim.

Se ku do të ndalet kjo përplasje mes dy reperëve mbetet të shihet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...