Aktori dhe regjisori shqiptar i jep fund beqarisë! - Bota Sot
Aktori dhe regjisori shqiptar i jep fund beqarisë!

Mediale Vip

Aktori dhe regjisori shqiptar i jep fund beqarisë!

Më: 21 prill 2019 Në ora: 12:04
Andi Begolli dhe partnerja Stela

Ai ka lënë pas impenjimet si aktor në teatër e kinematografi, të paktën për këtë fundjavë, pasi këtë të shtunë më 20 prill aktori dhe regjisori Andi Begolli mori një nga rolet më të rëndësishme të jetës, atë të bashkëshortit.

Andi dhe partnerja Stela i dhanë fund beqarisë mbrëmbjen e kaluar nëpërmjet një ceremonie të bukur dasme, ku nuk mungoi valsi i “Hirushes” me të cilën çifti hapi mbrëmbjen.

Begolli është i njohur për një sërë rolesh në teatër e kinema, e po ashtu karriera e tij ka qenë e fokusuar edhe tek regjia.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...