Tayna shfaqet atraktive: Pikturoj jetën time sikur Rapunzel - Bota Sot
Tayna shfaqet atraktive: Pikturoj jetën time sikur Rapunzel

Mediale Vip

Tayna shfaqet atraktive: Pikturoj jetën time sikur Rapunzel

Më: 21 prill 2019 Në ora: 12:22
Tayna

Tayna e nisi ditën me një fotografi atraktive.

Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën vjen e veshur me pantallona të shkurtër, xhaketë e çizme të gjata.

Rep-artistja dukej tejet atraktive në këtë imazh e veshur me ngjyra gjarpri, andaj pranoi shumë komente nga ndjekësit.

“Pikturoj muret dhe jetën time sikur Rapunzel”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Kce”, këngë kjo që u prit mirë nga publiku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat