Enca publikon foto “topless” nga vaska - Bota Sot
Enca publikon foto “topless” nga vaska

Mediale Vip

Enca publikon foto “topless” nga vaska

Më: 21 prill 2019 Në ora: 13:07
Enca Haxhia

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, vazhdon të mbetet një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi mjaft provokative në InstaStory ku ka pozuar terësisht e zhveshur në vaskë.

Enca shihet tejet provokative në këtë foto ku ishte komplet e zhveshur vetëm pjesët intime i kishte mbuluar me “giff”, dhe po tymoste cigare.

Image

Ndryshe projekti i saj i fundit muzikor është kënga është “Baladë”, e cila u mirëprit shumë nga fansat e saj të zjarrtë, Enca ka bërë të ditur se po punon vazhdimisht për të sjell projekte të reja në treg.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...