Kënga e re e Dhuratës, e para në këto shtete - Bota Sot
Kënga e re e Dhuratës, e para në këto shtete

Mediale Vip

Kënga e re e Dhuratës, e para në këto shtete

Më: 21 prill 2019 Në ora: 13:32
Dhurata Dora dhe Soolking

Kënga "Zemër" nga Dhurata Dora dhe Soolking po shënon suksese të njëpasnjëshme.

Dhurata Dora dhe Soolking dy ditë më parë publikuan projektin e tyre me titull “Zemër”.

Dy artistët këngës plot ritëm ia shoqëruan edhe videoklipin, ndërsa po pëlqehet shumë nga fansat.

Përmes rrjeteve sociale, Dhurata ka bërë të ditur se kënga e saj është e para në Shqipëri, Gjermani, Zvicër dhe Algjeri.

Po ashtu, në kanalin YouTube, kjo këngë ka marrë mbi 6 milionë klikime për pak orë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...