Arbenita në prehrin e Feros: Ke diçka që ata duan - Bota Sot
Arbenita në prehrin e Feros: Ke diçka që ata duan

Mediale Vip

Arbenita në prehrin e Feros: Ke diçka që ata duan

Më: 21 prill 2019 Në ora: 15:49
Arbenita Ismajli dhe Fero

Fero dhe Abenita janë çift shumë i komentuar në shoubiz.

Fero dhe Arbenita janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursejnë edhe fotografitë bashkë.

Së fundi, ishte Arbenita ajo e cila ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet në prehërin e reperit.

Image

“Kur njerëzit të urrejnë, është sepse ti ke diçka që ata duan”, ka qenë mbishkrimi që e dashura e Feros ia ka lënë fotos.

Për ndryshe, reperi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë së shpejti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...