1 vit nga vdekja e Aviciit, kështu e kujton Rita Ora - Bota Sot
1 vit nga vdekja e Aviciit, kështu e kujton Rita Ora

Mediale Vip

1 vit nga vdekja e Aviciit, kështu e kujton Rita Ora

Më: 21 prill 2019 Në ora: 15:55
Rita Ora dhe Avicii

Rita Ora në vitin 2017 kishte bashkëpunuar me Aviciin për projektin "Lonely Together".

Avicii u nda një vit më parë nga jeta, lajm i cili kishte tronditur gjithë industrinë e modës.

Rita Ora e ka kujtuar atë përmes një postimi në Instagram, ku publikoi foton e tij dhe vendosi figurën e një zemre.

Image

“Lonely Together” nga Rita dhe Avicii numëron 128 milionë klikime në kanalin YouTube.

Projekti i fundit nga Rita Ora është “Carry On”, të cilin e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...