Bojken Lako: Prej dashurisë kam hequr dorë nga veset! - Bota Sot
Bojken Lako: Prej dashurisë kam hequr dorë nga veset!

Mediale Vip

Bojken Lako: Prej dashurisë kam hequr dorë nga veset!

Më: 21 prill 2019 Në ora: 18:11
Bojken Lako

Kantautori Bojken Lako ishte i pranishëm në “E Diell” në Top Channel për të folur për videoklipin e tij më të fundit “Dance on the weekend”, ndikimin e tij në muzikën moderne shqiptare, kujtimet nga babai si dhe për të ndarë me teleshikuesit disa detaje nga jeta personale.

I pyetur se cila ka qenë çmenduria më e madhe që Bojken ka bërë për hir të dashurisë, ai ka pohuar: “Kam hequr dorë nga veset për hir të saj” duke iu referuar kështu lidhjes së tij disavjeçare me këngëtaren Semi Jaupaj.

Lako tregohet gjithnjë shumë hermetik për jetën e tij private, por ama pranoi publikisht se kjo ndjenjë e ka ndryshuar atë.

Image

“Dashuria më orienton edhe në shpërthime të mëdha si emocionale ashtu dhe artistike. Besoj që është një rrugë e mirë për të gjithë ata që e ndjejnë ndikimin e dashurisë së mirë” – ka përfunduar ai. 

Më në fund “u zbut” dhe Bojkeni…

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...