Pas çmimeve Oscar, Bradley Cooper dhe Lady Gaga nuk janë takuar më - Bota Sot
Pas çmimeve Oscar, Bradley Cooper dhe Lady Gaga nuk janë takuar më

Mediale Vip

Pas çmimeve Oscar, Bradley Cooper dhe Lady Gaga nuk janë takuar më

Më: 21 prill 2019 Në ora: 18:49
Aktori është fokusuar tërësisht tek familja e tij, tek modelja Irina Shayk

Kanë kaluar thuasje dy muaj nga ndarja e çmimeve Oscar dhe gjithashtu nga buja që la performanca e aktorit Bradley Cooper me këngëtaren Lady Gaga, me këngën “Shallow”.

Kjo performancë shkaktoi një valë të gjatë spekulimesh se ata kishin nisur një histori dashurie, pasi Gaga sapo u kishte dhënë fund fejesës së saj me agjentin Christian Carino.

Të dyja palët e mohuan këtë lidhje dhe madje sipas mediave, nuk kanë patur më kontakte pas eventit prestigjioz.

Sipas mediave të huaja, aktori është fokusuar tërësisht tek familja e tij, tek modelja Irina Shayk dhe vajza e tyre Lea.

“Që pas përfundimit të ndarjes së çmimeve Oscar, Bradley kalon çdo ditë me familjen e tij. Ai dhe Irina argëtohen me vajzën e tyre Lea. Ndonjëherë kalojnë ditë të tëra në plazh, ndërkohë që duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit,”-është shprehur një burim për “People”.

Ai dhe Gaga nuk janë takuar më bashkë që pas eventit, duke u dukur pak e çuditshme për fansat. Sa i përket këngëtares pas ndarjes nga i fejuari është komentuar edhe  për një lidhje mes saj dhe aktorit Jeremy Renner, por ende nuk ka patur një konfirmim apo mohim për këto zëra.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...