Lori uron besimtarët katolik për festën e Pashkëve - Bota Sot
Lori uron besimtarët katolik për festën e Pashkëve

Mediale Vip

Lori uron besimtarët katolik për festën e Pashkëve

Më: 21 prill 2019 Në ora: 19:12
Lori Kaçka

Lori Kaçka i ka uruar besimtarët katolik.

Besimtarët e krishterë sot festojnë Pashkët dhe rastin e kësaj dite ishin të shumtë emrat e estradës shqiptare ata të cilët i kanë uruar.

Ndër ta edhe këngëtarja Lori Kaçka e cila këtë vendosi që ta bëjë nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Gezuar Pashket, te gjithe besimtareve te fese katolike..!”, ishte urimi i këngëtares shqiptare, Lorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...