Ramush Haradinaj këndon ‘Oj Kosovë oj bukuroshe’ në mes të Tiranës - Bota Sot
Ramush Haradinaj këndon ‘Oj Kosovë oj bukuroshe’ në mes të Tiranës

Mediale Vip

Ramush Haradinaj këndon ‘Oj Kosovë oj bukuroshe’ në mes të Tiranës

Më: 22 prill 2019 Në ora: 23:14
Ramush Haradinaj

Ramush Haradinaj edhe njëherë ka treguar aftësisë e tij edhe në këndim.

Kryeministri Haradinaj ishte i ftuar në emisionin “Kurthin e Piter Pan”, dhe gjatë këtij emisioni ai këndoi bashkë me fëmijët “Xhamadani vija vija” dhe “Oj Kosovë oj bukuroshe”.

Ka qenë Vera Grabocka ajo e cila e publikoi një video në Instagram.

 

Pas pak ne @nekurthinepiterpan Kryeministri i Kosoves Z.Ramush Haradinaj 💪🏻

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

Kryeministri ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Anita, pasi kjo e fundit para pak orësh postoi një fotografi me Bleonën të cilën e kishte shoqe në shkollë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...