Afërdita pozon foton më seksi - Bota Sot
Afërdita pozon foton më seksi

Mediale Vip

Afërdita pozon foton më seksi

Më: 23 prill 2019 Në ora: 00:01
Afërdita Dreshaj

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj di shpesh që të sjell foto seksi

Por, foto që ajo ka sjellur sonte me bikine të verdha, pa dyshim që është një prej fotove tepër seksi.

Në këtë foto, Afërdita ka treguar gjoksin e saj seksi derisa nën fotografi ajo nuk ka postuar ndonjë gjë pos një foto me një zemër të verdhë, ashtu sikurse bikinet e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💛

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

Foto është bërë në Miami ku është edhe Afërdita për momentin duke kaluar pushimet e saj.

Modelja kosovare në këto pushime nuk është parë e shoqëruar me burrin e saj, hokeistin kanadez Jakub Kindl.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...