Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re - Bota Sot
Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re

Mediale Vip

Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re

Më: 23 prill 2019 Në ora: 14:10
Sinan Vllasaliu

Sinan Vllasaliu së shpejti publikon projektin e tij të ri.

Sinan Vllasaliu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Për këtë këngë, artistik ka bashkëpunuar me Max Production, Ghulon dhe Virusin.

“Dënim” titullohet projekti i fundit nga Sinan Vllasaliu, të cilin e kishte sjellë në duet me Albina Kelmendin.

Meqë nuk ka dhënë më shumë detaje rreth këngës, mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe Sinani.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...