Sot publikohet ‘Djalë dukat’ nga Lumi B dhe Skerdi - Bota Sot
Sot publikohet ‘Djalë dukat’ nga Lumi B dhe Skerdi

Mediale Vip

Sot publikohet ‘Djalë dukat’ nga Lumi B dhe Skerdi

Më: 23 prill 2019 Në ora: 15:43
Lumi B dhe Skerdi

Lumi B dhe Skerdi po sjellin sot bashkëpunimin e paralajmëruar prej kohësh.

Reperi Lumi B ka paralajmëruar në profilin e tij Instagram se sot në ora 18:00 do të publikohet projekti “Djal dukat’, bashkëpunim ky me Skerdin.

Siç shihet nga mbishkrimi i tij, ky projekt është punuar në studiot e BigBangBeats dhe videoklipi nga Valon Aziri.

 

#djaldukat neser #lumib #skerdi #bigbangbeats #valonaziri

A post shared by Lumi B (@lumib) on

Të gjitha projektet e reperit nga Prishtina thuajse shndërrohen në hite, e neve na mbetet të presim e të shohim këtë bashkëpunim interesant mes këtyre dy artisteve. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...