Pas dy vajzave binjake, mësohet gjinia e fëmijës së tretë të Jorida Tabakut - Bota Sot
Pas dy vajzave binjake, mësohet gjinia e fëmijës së tretë të Jorida Tabakut

Mediale Vip

Pas dy vajzave binjake, mësohet gjinia e fëmijës së tretë të Jorida Tabakut

Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:06
Jorida Tabaku

Pak ditë më parë u përhap në media lajmi se politikania e njohur Jorida Tabaku është në pritje të ëmbël.

Politikania simpatike së shpejti do të bëhet nënë për herë të tretë. Pas dy vajzave binjake, mësohet se ish-deputetja e djathtë do të sjellë në jetë një djalë.

Tabaku është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe pas vogëlusheve Arba dhe Iris që në qershor do të mbushin 2 vjeç familjes do t’i shtohet një anëtar i ri që pritet të vijë në jetë në fund të verës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...