Bleona Qereti ka për të thënë diçka për çiftin Haradinaj - Bota Sot
Bleona Qereti ka për të thënë diçka për çiftin Haradinaj

Mediale Vip

Bleona Qereti ka për të thënë diçka për çiftin Haradinaj

Më: 23 prill 2019 Në ora: 17:56
Anita Muçaj, Bleona Qereti dhe Ramush Haradinaj

Bleona Qereti, u takua mbrëmë me miken e saj më të mirë të shkollës, Anita Muçajn, e më pas edhe me Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili ishte i ftuar në “Kurthin e Piter Pan”.

Këngëtarja postoi një fotografi me çiftin Haradinaj duke e përshkruar atë kështu: “Anita Muçaj – është fjalë për fjalë mikja ime më e mire nga shkolla (Akademia e Arteve) dhe ai është burri më i mirë nga të gjithë– një forcë që duhet llogaritur”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...