Eni dhe Genci rrëfejnë të vërtetën e çmimit të madh në “Dance with me” - Bota Sot
Eni dhe Genci rrëfejnë të vërtetën e çmimit të madh në “Dance with me”

Mediale Vip

Eni dhe Genci rrëfejnë të vërtetën e çmimit të madh në “Dance with me”

Më: 23 prill 2019 Në ora: 18:09
Eni Jani dhe Genc Fuga

Në dhjetor të vitit që lamë pas, çifti i njohur i showbizit, Eni Jani dhe Genc Fuga, fituan çmimin e parë në edicionin e pestë të “Dance with me”.

Të ftuar ditën e sotme në “InTV”, çifti i njohur i aktorëve ka rrëfyer si qëndron e vërteta e çmimit të madh dhe nëse fitorja e tyre ka sjellë apo jo fitim monetar.

”Cilat lekë? Në çdo kompeticion, mesa di unë, asnjëherë nuk është thënë që ka një çmim.

Sa herë fitonim kupat, merrnim 1 milionëshin në javë (të vjetra). Shumë njerëz mendojnë që ne fituam çmimin e parë. Jo, nuk kishte”, rrëfeu Eni, duke lënë të kuptohet se ata janë shpërblyer me para vetëm gjatë javëve që kanë marrë vendin e parë

“Më mirë një vezë sot, se sa një pulë mot”, shtoi Genci duke qeshur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...