Publikohet ‘Djal dukat’ nga Lumi B dhe Skerdi - Bota Sot
Publikohet ‘Djal dukat’ nga Lumi B dhe Skerdi

Mediale Vip

Publikohet ‘Djal dukat’ nga Lumi B dhe Skerdi

Më: 23 prill 2019 Në ora: 18:13
Lumi B

Është publikuar kënga më re në mes Lumi B dhe Skerdit.

Kënga titullohet ‘Djal dukat’ dhe ka një videoklip të realizuar në mënyrë interesante dhe vetëm dy-ngjyrësh.

Skerdi këtë herë ka ardhur më ndryshe, jo ashtu siç janë mësuar ta dëgjojnë të gjithë (me këngë dashurie).

Lumi B si gjithmonë shumë energjik, edhe në këtë këngë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...