Enca paraqitet seksi me një veshje ndryshe - Bota Sot
Enca paraqitet seksi me një veshje ndryshe

Mediale Vip

Enca paraqitet seksi me një veshje ndryshe

Më: 23 prill 2019 Në ora: 22:36
Enca Haxhia

Këngëtaren Enca Haxhiu e kemi parë deri me tani të veshur në forma të ndryshme

Por, në veshjet e saj të fundit ajo është një vajzë tërësisht tjetër.

Enca në orët e mbrëmjes ka treguar veshje me stil ku është paraqitur me tuta dhe atlete.

Këngëtarja nuk ka harruar, si zakonisht, edhe në këto foto që të ekspozojë gjoksin e saj seksi.

Enca, pritet që të vije shpejt me ndonjë projekt muzikorë, derisa këtë vit pati një sukses të madh pasi që arriti të organizojë koncert në Kurdistan, për fansat e saj atje. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...