Shpallet gruaja më e bukur e vitit, por aktorja nuk ndjehet rehat me këtë titull - Bota Sot
Shpallet gruaja më e bukur e vitit, por aktorja nuk ndjehet rehat me këtë titull

Mediale Vip

Shpallet gruaja më e bukur e vitit, por aktorja nuk ndjehet rehat me këtë titull

Më: 25 prill 2019 Në ora: 09:16
Jennifer Garner

Ashtu si çdo vit, revista e njohur “People” ka publikuar listën me femrat më të bukura të ekranit dhe në krye qëndron aktorja Jennifer Garner e cila është shpallur “Gruaja më e bukur” për vitin 2019.

Aktorja 47-vjeçare u shpreh se nuk ndihet rehat me këtë titull edhe pse është e nderuar.

Jennifer Garner ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi me ndarjen nga aktori i njohur Ben Affleck.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...