FKA Twigs i kthehet muzikës - Bota Sot
FKA Twigs i kthehet muzikës

Mediale Vip

FKA Twigs i kthehet muzikës

Më: 25 prill 2019 Në ora: 12:58
FKA Twigs

Këngëtarja e famshme britaneze, FKA Twigs, është rikthyer në botën e muzikës pas tri viteve pauzë.

FKA Twigs ka publikuar dje këngën e saj më të re me videoklip, “Cellophane”.

Britanezja në këtë projekt të fundit duket shumë e bukur dhe seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...