Pas divorcit, Adele dëshiron që djali i saj të rritet nga të dy prindërit - Bota Sot
Pas divorcit, Adele dëshiron që djali i saj të rritet nga të dy prindërit

Mediale Vip

Pas divorcit, Adele dëshiron që djali i saj të rritet nga të dy prindërit

Më: 25 prill 2019 Në ora: 14:35
Simon Konecki, Adele

Këngëtarja britaneze, Adele, para disa dite e ka konfirmuar që është ndarë nga bashkëshorti i saj, Simon Konecki.

Ky lajm i ka tronditur të gjithë fansat e këngëtares.

Një burim i afërt i këngëtares tha për Hollywood Life se Adele dëshiron që djali i saj t’i ketë të dy prindërit në jetë, pavarësisht divorcit të tyre.

“Ndarja e Adele dhe Simon nuk është shumë e ndërlikuar. Ata janë njerëz të mirë të dy, por vetëm se nuk kishin shijë të njëjta në jetë. Mes tyre nuk do të ketë asnjë lloj lufte”, tha ky burim për Hollywood Life.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...