Selena Gomez: Dua të më duan për personin që jam – kjo ka rëndësi - Bota Sot
Selena Gomez: Dua të më duan për personin që jam – kjo ka rëndësi

Mediale Vip

Selena Gomez: Dua të më duan për personin që jam – kjo ka rëndësi

Më: 25 prill 2019 Në ora: 17:13
Selena Gomez

Selena Gomez njihet për historinë e dashurisë që kishte me Justin Bieber si dhe me The Weeknd.

Të dy ata po shijojnë romancat me dy modele të njohura.

Ylli i popit vijon të mbetet beqare dhe për të është e rëndësishme që të gjejë dikë, i cili nuk e pëlqen vetëm për pamjen e jashtme.

“Unë nuk i vlerësoj njerëzit që më gjykojnë bazuar në paraqitjen time apo diçka e tillë. Unë thjesht mendoj se bota ka kaq shumë ekspozim ndaj gjithçkaje sa është bukur të vishesh dhe të ndihesh mirë”.

“Thjesht dua që dikush të më dojë për personin që jam. Kjo ka rëndësi për mua”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...