Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi sjellin “Tymi Dashnisë 2” - Bota Sot
Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi sjellin “Tymi Dashnisë 2”

Mediale Vip

Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi sjellin “Tymi Dashnisë 2”

Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:15
Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi

Irkenc Hyka ka publikuar versionin e ri të këngës "Tymi Dashnisë", të cilën e solli në duet me Nora Istrefin.

Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri.

Bëhet fjalë për këngën “Tymi Dashnisë 2”, të cilën Irkenci e solli në duet me Norën, këngë kjo e realizuar në një version më ndryshe nga ai i pari.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin “Tymi Dashnisë 2”, nga Irkenci dhe Nora, këngë e cila vjen në kohën kur kjo e fundit po shijon suksesin e këngës “Nuk e di”, në bashkëpunim me Erën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...