Momente intime ndërmjet Daut Haradinaj dhe bashkëshortes së tij - Bota Sot
Momente intime ndërmjet Daut Haradinaj dhe bashkëshortes së tij

Mediale Vip

Momente intime ndërmjet Daut Haradinaj dhe bashkëshortes së tij

Nga: H.O. Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:28
Daut dhe Lola Haradinaj

Lola Haradinaj është bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj. Ajo njëherit është edhe motra e bashkëshortes së kryeminisitrit Ramush Haradinaj, Anitës.

Lola Haradinaj shquhet për një stil dhe shije të mirë të veshjes. Rrjetet e saj sociale janë të mbushura plotë me fotografi të bukura.

E në mesin e tyre janë edhe disa nga momentet intime me bashkëshortin Dautin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...