DJ me famë botërore bën shqiponjën pranë reperit shqiptar - Bota Sot
DJ me famë botërore bën shqiponjën pranë reperit shqiptar

Mediale Vip

DJ me famë botërore bën shqiponjën pranë reperit shqiptar

Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:45
Reperi Gashi

Artistët shqiptarë që kanë arritur famë në botë, nuk hezitojnë asnjëherë të tregojnë haptas prejardhjen e tyre.

Reperi Gashi përmes një postimi në Instagram, u shfaq pranë DJ me famë botërore.

Në atë video, DJ Snake bën simbolin e shqiponjës dykrenare, ndërsa pamjet i ka shkëputur na festivali “Coachella”.

Për ndryshe, Gashi dje ka lansuar videoklipin e këngës “My Year” në duet me Gashin.

Ndërsa, përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që shumë shpejt mund ta shohim në duet me Cardi B dhe DJ Snake.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...