Me imazh nga shtrati, modelja e njohur befason me pamjen pa grim! - Bota Sot
Me imazh nga shtrati, modelja e njohur befason me pamjen pa grim!

Mediale Vip

Me imazh nga shtrati, modelja e njohur befason me pamjen pa grim!

Më: 25 prill 2019 Në ora: 19:21
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski është një prej modeleve më të kërkuara në botë.

Ajo njihet për sharmin, linjat seksi dhe bukurinë natyrale e që bije në sy në secilën paraqitje që ajo bënë.

Edhe së fundi, 27 vjeçarja ka befasuar me pamjen pa grim, e shtrirë në shtrat teksa afër kishte qenin e saj, modelja dukej e mahnitshme.

Ndryshe, modelja vitin e kaluar i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e saj me Sebastian Bear-McClard.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...