“Plasi sytë…”, Rike Roçi i kthehet ashpër fanses që e akuzoi për ndërhyrje në gjoks - Bota Sot
“Plasi sytë…”, Rike Roçi i kthehet ashpër fanses që e akuzoi për ndërhyrje në gjoks

Mediale Vip

“Plasi sytë…”, Rike Roçi i kthehet ashpër fanses që e akuzoi për ndërhyrje në gjoks

Më: 26 prill 2019 Në ora: 06:47
Rike Roçi

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka dalë nga shtëpia e spektaklit “Big Brother” në Shqipëri.

Ajo ra në sy gjithashtu si tifozja seksi e Shqipërisë në kompeticionin e fundit europian të futbollit zhvilluar në Francë.

Rike Roçi bëri bujë në mediat e huaja si tifozja e bukur dhe seksi e kombëtares shqiptare.

Image

Rike Roçi është gjithashtu edhe aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here "qeras" fansat e saj me foto hot.

Së fundmi ajo ka patur një "përplasje" me një komentuese, ku kjo e fundit i shkruan se ka bërë ndërhyrje plastike në trup.

“He mi se edhe ti e bere je, ke bere hunden dhe gjoksin” – shkruan ajo.

Duke mohuar akuzat dhe për ta bërë sa më të vërtetë përgjigjen e saj Rike ka publikuar një foto herët në mëngjes duke shkruar:

“Ja mi shoqe e dashur ne mengjes kjo foto plasi syte…Cfare sheh te bere ti ketu? Apo sheh qe jane te gjitha te bera dhe nuk ju besohet kush eshte natyrale vertete…S’kam asgje te bere une” – ishte përgjigja e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat