Rita Ora flet për bashkëpunimin me UNICEF-in dhe vizitën e fundit në Kosovë - Bota Sot
Rita Ora flet për bashkëpunimin me UNICEF-in dhe vizitën e fundit në Kosovë

Mediale Vip

Rita Ora flet për bashkëpunimin me UNICEF-in dhe vizitën e fundit në Kosovë

Më: 11 maj 2019 Në ora: 14:21
Rita Ora

Rita Ora ka publikuar disa fotografi në Instagram, në mesin e tyre edhe ato nga vizita e fundit në Kosovë.

Këngëtarja shkruan për bashkëpunimin që ka me UNICEF-in që nga viti 2013 dhe për vizitën në vendlindje.

“Jam e nderuar që të ndaj me ju gjithë atë që kam punuar me UNICEF-in. Që nga viti 2013, unë kam mësuar shumë për UNICEF-in dhe punën e mrekullueshme që ata bëjnë për të ndryshuar të ardhmen e fëmijëve. Udhëtimi im i fundit në Kosovë më bëri të shoh punën e UNICEF-it në vendlindjen time dhe jam e vendosur më shumë se kurrë për të shfrytëzuar pozicionin tim për të ndihmuar, bërë fushatë dhe këshilluar. Faleminderit UNICEF, jam pa fjalë!!!”, ka shkruar Rita.

Për ndryshe, këngëtarja kishte ardhë në Kosovë më 8 prill, në kuadër të një misioni bamirës me UNICEF-in. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...