Kylie Jenner zvogëlon ijët - Bota Sot
Kylie Jenner zvogëlon ijët

Mediale Vip

Kylie Jenner zvogëlon ijët

Më: 12 maj 2019 Në ora: 18:36
Kylie Jenner

Fotoshopi nuk është i panjohur për klanin Kardashian-Jenner, dhe kjo u konfirmua nga Kylie Jenner.

Ylli i realitetit me paraqitjen në qilimin e kuq Met Gala tregoi një linjë të pabesueshme në një fustan të purpurt. 

Ajo, megjithatë, nuk ishte plotësisht e kënaqur me figurën e saj. Nëna e Stormy, një-vjeçare, botoi një fotografi nga Met Gala, por fansat e saj vunë re se ajo redaktoi foton origjinale.

Jenner vendosi të zvogëlojë më tej belin dhe të rregullojë ijët për t’u dukur më perfekte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...