Rita Ora e ‘zhytur’ në para, zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së saj - Bota Sot
Rita Ora e ‘zhytur’ në para, zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së saj

Mediale Vip

Rita Ora e ‘zhytur’ në para, zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së saj

Më: 15 maj 2019 Në ora: 22:02
Rita Ora

Rita Ora bën pjesë në listën e yjeve më të pasur.

Këngëtarja Rita Ora është emri i cili gjendet në listën e “The Sunday Times Rich List” ku bëjnë pjesë emrat më të pasur.

Siç thuhet pasuria e Rita Orës kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

 

Rita Ora po vazhdon ta shijoj sukesin e saj me projektet muzikore dhe po punon pa ndalë për këngë të reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...