I vëllai bëhet deputet, moderatori i njohur nuk e fsheh dot gëzimin - Bota Sot
I vëllai bëhet deputet, moderatori i njohur nuk e fsheh dot gëzimin

Mediale Vip

I vëllai bëhet deputet, moderatori i njohur nuk e fsheh dot gëzimin

Më: 16 maj 2019 Në ora: 18:36
Turjan Hysko

Eljo Hysko, vëllai i moderatorit Turjan Hysko ka marrë zyrtarisht postin e deputetit të Kuvendit të Shqipërisë, pas vendeve vakante që u lanë bosh nga deputët aktual që janë angazhuar në fushatën për zgjedhjet lokale.

E lumturinë për këtë arritje të Eljos nuk mund të mos e ndanin në rrjetet sociale vëllai Turi dhe bashkëshortja e tij Orinda. “Krenar” shkruan autori i Duplex mbi një foto të vëllait, ndërsa prezantuesja e “Jo vetëm modë” e uron “rruga jote qoftë plot dritë dhe plot bekime. Të dua”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...