Enca Haxhia dhe Muharrem Ahmeti publikojnë këngën “Hajde” - Bota Sot
Enca Haxhia dhe Muharrem Ahmeti publikojnë këngën “Hajde”

Mediale Vip

Enca Haxhia dhe Muharrem Ahmeti publikojnë këngën “Hajde”

Më: 17 maj 2019 Në ora: 17:37
Enca Haxhia dhe Muharrem Ahmeti

Enca Haxhia sapo ka publikuar projektin e saj të ri.

Enca Haxhia ka publikuar këngën “Hajde”, të cilën e solli në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin.

Për tekstin e këngës është kujdesur vetë Enca, melodinë e bënë Enca dhe Muharremi, kurse për videoklipin u kujdes Max Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri nga Enca Haxhia dhe Muharrem Ahmeti, të cilin e sjellin plot ritëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...