Kryeministri Haradinaj e fillon sezonin e plazhit - Bota Sot
Kryeministri Haradinaj e fillon sezonin e plazhit

Mediale Vip

Kryeministri Haradinaj e fillon sezonin e plazhit

Nga: D.RR Më: 18 maj 2019 Në ora: 13:38
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka filluar sezonin e tij turistik të verës, ku fillimisht ka vendosur të kalojë pushimet në një nga bregdetet shqiptare, shkruan “Bota sot”.

Se kryeministri Haradinaj i kushton shumë rëndësi formës fizike, vërehet edhe në këtë foto, ku muskujt e tij dallohen shumë.

Haradinaj njihet si person që i viziton shumë shpesh bjeshkët dhe bën ecje nëpër to.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat