Arilena mezi njihet në këtë imazh - Bota Sot
Arilena mezi njihet në këtë imazh

Mediale Vip

Arilena mezi njihet në këtë imazh

Më: 18 maj 2019 Në ora: 17:47
Arilena Ara

Arilena Ara është një prej emrave më të pëlqyer për publikun.

Arilena Ara ka publikuar së fundi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet më ndryshe prej herave tjera.

Këngëtarja u fotografua me flokë kaçurrela, ashtu siç nuk e kemi parë pothuajse asnjëherë dhe dukej për mrekulli.

Image

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Arilena Ara është “I’ll Give You My Heart”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...