Tayna plotë shkëlqim, e buzëqeshur po duket yll - Bota Sot
Tayna plotë shkëlqim, e buzëqeshur po duket yll

Mediale Vip

Tayna plotë shkëlqim, e buzëqeshur po duket yll

Më: 18 maj 2019 Në ora: 17:51
Tayna

Tayna është prej këngëtareve më të adhuruar në vend, sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Por, repereja nga Prizreni është edhe një femër e bukur dhe linja perfekte dhe fytyrë si kukull.

Reperja e njohur është mjaft e ndjekur në Instagram, ajo aty poston imazhe të ndryshme e që tërheqin vëmendjen.

Edhe fotografia e fundit që ka ndarë me adhuruesit e saj, Tayna erdhi e mahnitëshme, me grim dhe flokë të rregulluara ajo e kompletoj dukjen me buzëqeshje e që dukej për mrekulli.

Ndryshe, projekti i fundit i Taynas është kënga ‘Kce’ ndërsa ajo ka treguar se po punon në projekte të reja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...