Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt - Bota Sot
Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt

Mediale Vip

Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt

Më: 18 maj 2019 Në ora: 18:16
Besim Dina me trajnerin e tij

Moderatori i njohur shfaqet në formë tejet të mirë fizike.

Moderatori dhe producenti i emisionit Oxygen, Besim Dina ka befasuar të gjithë me foton ku ai duket në formë tejet të mirë fizike.

Në një fotografi të publikuar nga trajneri i tij, forma fizike e moderatorit do t’iu habis. Kjo dëshmon se Dina po punon shumë edhe prapa kamerave.

Image

Ai nuk kishte bërë të ditur asnjëherë më parë pasionin e tij ndaj sportit.

Përndryshe, emisioni i tij ‘Oxygen’ është një nga më të pëlqyerat nga publiku vendor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...