Rrëfimi i dhimbshëm i Demi Moore: “Babain nuk e njoha kurrë“!!!  - Bota Sot
Rrëfimi i dhimbshëm i Demi Moore: “Babain nuk e njoha kurrë“!!! 

Mediale Vip

Rrëfimi i dhimbshëm i Demi Moore: “Babain nuk e njoha kurrë“!!! 

Më: 18 maj 2019 Në ora: 18:23
Demi Moore

Aktorja 56 vjeçare nxjerr së shpejti në treg librin autobiografik “ Inside Out“, në të cilin flet me sinqeritet për periudhat më të errëta të jetës së saj. Sipas Harper Magazine, libri do të emocionojë, por edhe befasojë lexuesit. Fëmijëria e saj u shënjua nga prania e njerkut I cili e detyronte familjen të zhvendosej nga njëri vend në tjetrin, dhe në fund vrau veten.

Aktorja nuk e takoi kurrë babain e saj biologjik, i cili e kishte lene te emen perpara se demi te lindte, ndërsa marrëdhënia me nënën e arrestuar disa herë për lloj-lloj krimesh te vogla, ishte e vështirë.

Është martuar tre herë; burrin e parë, muzikantin Freddy Moore e takoi kur ishte vetëm 17 vjeç. Pas 5 vjetësh divorcuan.

Martesa me Bruce Willis zgjati nga viti 1987 deri ne 2000, ndërsa ajo me Ashton Kutcher shkoi 8 vjet.

Demi I tregon pa doreza problemet e saj të së shkuarës, e thotë se për shumë vite “hyri në një spirale vetëshkatërrimi“. Libri duket se është vërtet interesant!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...