Këngëtari i njohur publikon pamje nga shtrati me femra të zhveshura - Bota Sot
Këngëtari i njohur publikon pamje nga shtrati me femra të zhveshura

Mediale Vip

Këngëtari i njohur publikon pamje nga shtrati me femra të zhveshura

Më: 18 maj 2019 Në ora: 18:36
Seven Saraçi

Seven Saraçi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën erdhi i rrethuar me femra në shtrat.

Në atë imazh, Seveni ishte shtrirë në mes të disa femrave, të cilat ishin veshur në të brendshme dhe kishin marrë poza provokuese.

“Po bëhet e vështirë për të fjetur”, ka qenë mbishkrimi që reperi ia ka lënë asaj fotoje, e cila duhet të jetë nga një prej skenave të klipit të ri.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Seven Saraçi është “Ti po rren”, në duet me Don Phenom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby it’s getting hard to sleep fuck I’m going to the coach 🥴

A post shared by Seven (@7saraci) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...