Estrada ‘mobilizohen’ për ta kërkuar votën e publikut për Jonidën - Bota Sot
Estrada ‘mobilizohen’ për ta kërkuar votën e publikut për Jonidën

Mediale Vip

Estrada ‘mobilizohen’ për ta kërkuar votën e publikut për Jonidën

Më: 18 maj 2019 Në ora: 22:26
Jonida Maliqi

Jonida Maliqi sonte po garon në finalen e madhe të “Eurovision”.

Finalja e festivalit “Eurovision” po mbahet sonte (e shtunë) në Tel Aviv.

Përfaqësuesja e Shqipërisë, Jonida Maliqi, ka peeformuar e dyta në këtë mbrëmje, ku dhuroi performancë mahnitëse.

Meqë po afrohemi orëve të fundit të këtij festivali, të famshmit shqiptarë përmes rrjeteve sociale kanë kërkuar votën për Jonidën dhe e kanë përkrahur atë.

Marina Vjollca, Olti Curri, Gili, Rozana Radi, Blero, Aurela Gaçe, Juliana Pasha, Leonora Jakupi; janë vetëm disa prej të famshmëve që përmes postimeve në rrjete sociale kërkojnë votën e publikut për Jonidën.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...