Ja si mund të votoni për Shqipërinë në ‘Eurovizion’ ju që jetoni në diasporë - Bota Sot
Ja si mund të votoni për Shqipërinë në ‘Eurovizion’ ju që jetoni në diasporë

Mediale Vip

Ja si mund të votoni për Shqipërinë në ‘Eurovizion’ ju që jetoni në diasporë

Më: 18 maj 2019 Në ora: 22:35
Jonida Maliqi

Jonida Maliqi sapo ka përfunduar performancën në natën finale të festivalit ‘Eurovision’

Me këngën ‘Ktheju Tokës’ këngëtarja dhuroi performancën rrëqethëse dhe të mrekullueshme duke elektrizuar skenën gjigante të festivalit evropian.

Me numëron rendor 2, Jonida edhe një herë dhuroi emocion duke mos zhgënjyer me zërin e fuqishëm dhe paraqitjen skenike.

Ja si mund të votoni për Shqipërinë në Eurovision ju që jetoni në diasporë:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...