Madonna e gatshme për Eurovizion - Bota Sot
Madonna e gatshme për Eurovizion

Mediale Vip

Madonna e gatshme për Eurovizion

Më: 18 maj 2019 Në ora: 23:41
Madonna

Këngëtarja e njohur, Madonna, duket se është e gatshme të performojë për herë të parë në skenën e festivalit të këngës Eurovizion.

Këngëtarja  para se të përformojë ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram,  ku ka bërë të ditur se do të performojë në Eurovizon.

Sipas BBC, këngëtarja do të performojë dy këngë, hitin e saj “Like A Prayer” dhe këngën e re “Future” në bashkëpunim me Quavon.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...