Jonida Vokshi jep lajmin e papritur: “ Do të martohem….“! Zbulohet cili është djali që i ka rrëmbyer zemrën! - Bota Sot
Jonida Vokshi jep lajmin e papritur: “ Do të martohem….“! Zbulohet cili është djali që i ka rrëmbyer zemrën!

Mediale Vip

Jonida Vokshi jep lajmin e papritur: “ Do të martohem….“! Zbulohet cili është djali që i ka rrëmbyer zemrën!

Më: 19 maj 2019 Në ora: 06:10
Jonida Vokshi, Besnik Krapi

Shumë as nuk e dinin që ishte e lidhur, por Jonida Vokshi e lëshoi lajmin e papritur tek “ Xing me Ermalin“: moderatorja bukuroshe tha se është duke menduar martesën dhe se shumë shpejt do ta shohim me fustanin e bardhë. Ishte realisht e papritur, ajo gjithmone ka qene mjaft e rezervuar kur vjen fjala tek jeta private.

Partneri i saj, sis rrëfeu dhe vetë, është Besnik Krapi.Jonida sqaroi se janë njohur gjatë xhirimeve të “O sa mirë”, ku ai ishte pjesë e kastit, si producent dhe aktor. Dhe duket që prej atëherë ka nisur një lidhje të cilën e bëri publike vetëm tani!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...