U godit me gur në gjoks, ish-aktorja e filmave me pullë të kuqe rrëfen si ndodhi ngjarja - Bota Sot
U godit me gur në gjoks, ish-aktorja e filmave me pullë të kuqe rrëfen si ndodhi ngjarja

Mediale Vip

U godit me gur në gjoks, ish-aktorja e filmave me pullë të kuqe rrëfen si ndodhi ngjarja

Më: 19 maj 2019 Në ora: 06:29
Mia Khalifa

Vitin e kaluar ish-aktorja e filmave me pullë të kuqe, Mia Khalifa u godit nga një gur hokeji i cili thuhet se po “fluturonte” me 80 km/h.

Tashmë, Mia ka ndarë pamjet e operacionit gjatë të cilit mjekët i riparuan implantin që u dëmtua si pasojë e goditjes nga guri.

Incidenti ndodhi vitin e kaluar, kur Khalifa mori pjesë në finalet e Konferencës Lindore të NHL-së.

Guri i hokejit fluturoi mbi xhamin rrethues dhe u përplas në gjoksin e saj të majtë duke i dëmtuar implantin.

Duke folur për incidentin ajo tha:

Thjesht e kapa gjoksin dhe nuk e lëshoja se më vërshonte gjaku kudo.”

Doktori që i bëri ndërhyrjen, tha për kamerën e ish-aktores se ishte implanti ai që i shpëtoi jetën duke marrë parasysh faktin se me çfarë shpejtësie të rrezikshme po udhëtonte guri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...