Këngëtari i njohur përfshihet në një aksident fatal - Bota Sot
Këngëtari i njohur përfshihet në një aksident fatal

Mediale Vip

Këngëtari i njohur përfshihet në një aksident fatal

Më: 19 maj 2019 Në ora: 09:26
Ilustrim

Travis Tritt ishte përfshirë në një aksident fatal në orët e hershme të mëngjesit të së shtunës dhe ai thotë se është i tronditur nga ajo që përjetoi.

Këngëtari ishte duke hipur në autobusin e tij të turneut në Karolinën Jugore, kur autobusi u përplas me dy automjete tjera.

Image

“Ne ishim të përfshirë në një aksident fatal, me një shofer që shkonte në rrugë të gabuar. Faleminderit Zot jemi mirë. Ndihem keq për ata që kanë vdekur pa nevojë sonte. Jam vërtetë i tronditur nga ajo që kam parë”, ka shkruar Travis.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...