Jonathan dhe Tara bëhen me binjakë - Bota Sot
Jonathan dhe Tara bëhen me binjakë

Mediale Vip

Jonathan dhe Tara bëhen me binjakë

Më: 19 maj 2019 Në ora: 12:17
Jonathan Tucker dhe bashkëshortja e tij Tara

Jonathan Tucker dhe bashkëshortja e tij Tara, kanë mirëpritur në jetë binjakët e tyre.

Çifti u bë me një djalë dhe vajzë, të martën në Los Angeles, raporton ET.

Ata ende nuk kanë vendosur për emrat, por burime pranë tyre kanë thënë se çifti është jashtëzakonisht i emocionuar.

Çifti konfirmoi shtatzëninë në shkurt.

Jonathan dhe Tara janë martuar në vitin 2012 pasi u fejuan në një ceremoni romantike në New York.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...