Meghan dhe Harry festojnë 1-vjetorin e martesës dhe sapo postuan disa foto të papublikuara! - Bota Sot
Meghan dhe Harry festojnë 1-vjetorin e martesës dhe sapo postuan disa foto të papublikuara!

Mediale Vip

Meghan dhe Harry festojnë 1-vjetorin e martesës dhe sapo postuan disa foto të papublikuara!

Më: 19 maj 2019 Në ora: 13:14
Familja mbreterore

19 maj 2018 do të mbetet përjetësisht në kujtesën Meghan Markle dhe Princ Harry, pasi sot një vit më parë ata kurorëzuan dashurinë e tyre nëpërmjet një ceremonie madhështore, tek e cila ishin sytë e gjithë botës!

Përvjetori i parë i martesës së Dukës dhe Dukeshës së Sussex i gjen ata prindër të Archie, i cili erdhi në jetë 13 ditë më parë, mëngjesin e 6 majit.

Për të kremtuar 1 vjetorin e martesës së ish-aktores dhe Princit të familjes mbretërore britanike, në faqen zyrtare të Susexx-ëve në instagram janë postuar disa foto të dasmës të papublikuara më parë!

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...