Zuckerberg selfie nga Akropoli me bashkëshorten - Bota Sot
Zuckerberg selfie nga Akropoli me bashkëshorten

Mediale Vip

Zuckerberg selfie nga Akropoli me bashkëshorten

Më: 19 maj 2019 Në ora: 13:37
Mark Zuckerberg dhe bashkëshortja e tij Priscilla Chan

Themeluesi i Facebook ndodhet në Athinë. Mark Zuckerberg dhe bashkëshortja e tij Priscilla Chan kanë publikuar në Facebook një foto selfie nga Akropoli.

Çifti feston 7-vjetorin e martesës dhe përvjetorin kanë vendosur ta festojnë në shtetin fqinj.

“Duke festuar 7-vjetorin e një martese të lumtur në tempullin e perëndeshës së urtësisë”, shkruan Zuckerberg në postimin në Facebook duke vizituar Tempullin e Panteonit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...